poniedziałek, 20 maja, 2024

Święto Rodziny – Integracją Pokoleń pod hasłem „Kochasz Dzieci – Nie Pal Śmieci”

Udostępnij

Dnia 9 czerwca 2019 r. w Strobowie odbyła się uroczysta impreza Święto Rodziny – Integracją Pokoleń pod hasłem „Kochasz Dzieci – Nie Pal Śmieci” mająca na celu propagowanie ekologicznych działań wśród rodzin z Powiatu Skierniewickiego. Na początku imprezy zostało zasadzone drzewko integracji przez Władze Powiatu Skierniewickiego oraz zaproszonych gości, w tym m.in. Wicemarszałka Województwa Łódzkiego.

W ramach tej imprezy uczestnicy mogli obejrzeć i posłuchać również występów dzieci ze szkół podstawowych z terenu Powiatu prezentujących się w ramach konkursu „Na ratunek Ziemi”. Podczas imprezy można było skosztować potraw regionalnych prezentowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich czy Stowarzyszenia z terenu Powiatu Skierniewickiego w ramach konkursu na „Eko Kuchnia”. Władze Powiatu wręczyły nagrody rzeczowe wszystkim uczestnikom konkursów organizowanych w ramach imprezy oraz finalistom konkursów „Powiatowy Mistrz Ortografii” i „Dmuchawce Logopedyczne”. Tego dnia odbył się też konkurs ekologiczny zorganizowany przez ZPKWŁ oddział terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w którym też wręczane były nagrody w postaci drzewek, krzewów. Odwiedzający imprezę mogli popróbować dań z grilla, potraw regionalnych i słodkości prezentowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu oraz żywności ekologicznej przygotowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie. Na imprezie nie zabrakło także takich atrakcji jak: malowanie twarzy, dobrej zabawy w kąciku dla maluchów, dmuchanego placu zabaw, warsztatów plastycznych, bibułkarskich, rzeźbiarskich, ścianki wspinaczkowej czy pokazów motyli, pszczelarskich, strażackich, Policji. Muzycznymi Gwiazdami Święta był zespół ESTELLA i FOKUS BAND.

CZYNIĆ ŚWIAT NIECO LEPSZYM:

LEPSZYM O RADOŚĆ DZIECKA, INTEGRACJĘ RODZINNĄ CZY SPOŁECZNĄ

– TO ZNACZY ODNIEŚĆ SUKCES

JESTEŚMY WDZIĘCZNI NASZYM SPONSOROM I DO NICH KIERUJEMY SPECJALNE PODZIĘKOWANIA

którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili ogromną radość dzieciom, rodzinom przyczyniając się do organizacji wydarzenia jakim była impreza

Święto Rodziny – Integracją Pokoleń pod hasłem „Kochasz Dzieci – Nie Pal Śmieci”

Z całego serca dziękujemy:

SPONSOROWI STRATEGICZNEMU

FIRMIE

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. WARSZAWA
www.gaz-system.pl

SPONSOROM

Firmie „EKO REGION” Bełchatów

Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Głuchowie

Gminie Skierniewice

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych przyjaciół, którzy systematycznie nas wspierają:

Leokadia Trębska, Jolanta Walczak, Waldemar Kolary, Stanisław Siejkowski, Piotr Zieliński

oraz wszystkim osobom, których nie wymieniliśmy imiennie, a nieustannie są zaangażowani w naszą imprezę !!!

Czytaj więcej

Czytaj więcej