poniedziałek, 20 maja, 2024

PORADNIA NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Udostępnij

W dniu 12 marca 2019 na hali OSiR w Skierniewicach odbyły się Targi Edukacyjne zorganizowane przez WUP w Łodzi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach. Patronami targów byli Prezydent Miasta Skierniewice oraz Starosta Skierniewicki. 

Po raz siedemnasty wśród wystawców zagościła również nasza placówka. Stoisko PPPP cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży, licznie odwiedzającej targi. W tym roku odwiedzający wystawców rekrutowali się z dwóch roczników – ostatnich klas gimnazjów oraz uczniów klas VIII szkół podstawowych.  Organizatorzy oczekiwali ok 1500 odwiedzających.

Na stoisku poradni młodzież mogła się dowiedzieć o tym, jak trafnie wybrać dalszą szkołę, zapoznała się z ofertą poradni w zakresie doradztwa zawodowego, poznała opisy wybranych zawodów. Odwiedzający mogli się zainspirować wybranym przez siebie cytatem, odnoszącym się do świata biznesu i pracy.  Chętni mogli również poznać swoje atuty na podstawie dokonanego testu predyspozycji zawodowych.

Przyszłym absolwentom zarówno gimnazjów, jak i klas VIII, poradnia życzy udanych i celnych wyborów szkół i kierunków zawodowych oraz wiele satysfakcji z wykonywanej w przyszłości pracy.

Na targi edukacyjne i nasze stoisko zapraszamy za rok

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia

Czytaj więcej

Czytaj więcej