46 834 59 66 ppppskce@op.pl

Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom:

Gminne Przedszkole w Makowie

Amelia Witkowska- nagroda główna Nauczyciel: p. Anna Frankowska Andżelika Bardzińska – wyróżnienie Nauczyciel: p. Anna Król

SP w Wysokiennicach

Jan Adamczyk – nagroda główna Antoni Bieliński 6 lat – wyróżnienie Nauczyciel: p. Emilia Hac

Przedszkole w Lipcach Reym.

Aleksandra Szkup – nagroda główna Aleksandra Głogowska-wyróżnienie Nauczyciel: p. Katarzyna Długosz

SP w Mokrej Prawej Maria Madej- nagroda główna Mikołaj Zatorski-wyróżnienie Nauczyciel: p. Danuta Milczarek

Punkt Przedszkolny w Białyninie Izabela Traczyk – nagroda główna Filip Kwiatos – wyróżnienie Nauczyciel: p. Anna Supeł

SP w Michowicach – Oddział Przedszkolny Amelia Tokarska – nagroda główna Patryk Pąśko – wyróżnienie Nauczyciel: p. Danuta Przybył

SP w Złotej – Oddział Przedszkolny Anna Bujaśkiewicz- nagroda główna Natalia Brocka- wyróżnienie Nauczyciel: p. Agnieszka Fabijańska

Gminne Przedszkole w Głuchowie Nikola Lach- nagroda główna Małgorzata Kacprzyk- wyróżnienie Nauczyciel: p. Małgorzata Smaczyńska

SP w Miedniewicach

Zuzanna Mikulska– nagroda główna, Malwina Kotarska– wyróżnienie, Nauczyciel: p. Urszula Wenus

Zespół Wychowania Przedszkolnego w Turowej Woli

Anna Brzezińska– nagroda główna, Helena Wieczorek– wyróżnienie, Nauczyciel: p. Monika Szymanowska

Przedszkole w Godzianowie

Filip Białek– nagroda główna, Nauczyciel: p. Iwona Kwiatos, Adam Józefecki – wyróżnienie, Nauczyciel: p. Małgorzata Zarębska

SP w Winnej Górze

Julia Wanias– nagroda główna, Lena Wąsik– wyróżnienie, Nauczyciel: p. Emilia Albrychiewicz

Punkt Przedszkolny w Michowicach

Barbara Mikołajczyk– nagroda główna, Lena Michalik – wyróżnienie, Nauczyciele: p. Halina Rosińska p. Ewa Krakowiak

SP w Białyninie – Oddział Przedszkolny

Szymon Fabijański– nagroda główna, Jan Lesiak – wyróżnienie, Nauczyciel: p. Emila Perek

SP w Kęszycach

Karolina Łukawska– nagroda główna, Aleksandra Wawrzyniak- wyróżnienie, Nauczyciel: p. Agnieszka Rogozińska

SP w Sierakowicach Prawych

Bartosz Joński– nagroda główna, Julianna Tracz – wyróżnienie, Nauczyciel: p. Alicja Kaczmarek

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bolimowie

Katarzyna Gaworska– nagroda główna, Maja Piastowska – wyróżnienie, Nauczyciel: p. Agata Kozyra

SP w Lniśnie

Jan Bartosiewicz- nagroda główna Oliwia Rosińska- wyróżnienie Nauczyciel: p. Aleksandra Gołębiewska

SP w Głuchowie Maja Kacprzyk- nagroda główna Marcelina Bedyniak- wyróżnienie Nauczyciel: p. Ewelina Sobieszek

SP w Trzciannie – Oddział Przedszkolny Syntia Grzejszczak- nagroda główna Oliwia Winciorek- wyróżnienie Nauczyciel: p. Lucyna Siwińska

SP w Słupi

Jakub Wiśniewski- nagroda główna Maria Gamoń – wyróżnienie Nauczyciel: p. Elżbieta Rosa

SP w Nowym Dworze – Oddział Przedszkolny Lena Adamczyk – nagroda główna Olivier Długosz- wyróżnienie Nauczyciel: p. Kinga Kapeluszna

SP w Strzybodze – Oddział Przedszkolny Julia Bojanów – nagroda główna Karina Lelonkiewicz – wyróżnienie Nauczyciel: p. Anna Błaszczyk

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 15 maja 2018r. o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa, na które wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych wraz z rodzicami i nauczycielami serdecznie zapraszamy!